Nabíječky pro elektrokola – Bike energy

Bike-energy

Podívejte se na náš nový produktový web na nabíječky pro elektrokola BIKE-ENERGY.

Vždy populární cykloturistika je v posledních letech ve znamení rychlého nárůstu prodeje elektrokol, které umožňují aktivní trávení dnů volna i starším lidem.

Vzhledem prudkému rozvoji v této oblasti uvádí HELIOS na trh svůj nový výrobek – Designové nabíječky pro elektrokola Bike-Energy.

Vedeni snahou nabídnout produkt, který jak designem, tak svou kvalitou a technickým provedením bude patřit k tomu nejlepšímu, co se na trhu prezentuje, startujeme naši nabídku se dvěma základními typy:

Bike-Energy BE-2 – pro nabíjení dvou elektrokol
a
Bike-Energy BE-4 – pro nabíjení čtyř elektrokol

Designové nabíječky pro elektrokola Bike-Energy BE-2 a Bike-Energy BE-4 pro nabíjení dvou, nebo čtyř elektrokol jsou vyrobeny z hliníkových profilů. Zásuvky 230 V jsou umístěny na čelní straně sloupu. Možnost umístění reklamy. Verze pro bezplatné použití, nebo na přání s platebním systémem pro placené dobíjení.

Použití:
Firemní sektor – Podniky, školy, knihovny, sítě obchodů, obchodní centra apod.

Kraje, města, obce – na cyklostezky, před úřady, do parků, na náměstí historických měst apod.

Restaurace, hotely, kavárny – služba pro hosty

Energetické distribuční společnosti – jako bonusový program pro své zákazníky

Díky výjimečnému designu a kvalitnímu technickému provedení jsou naše nabíječky pro elektrokola Bike-Energy BE-2 a Bike-Energy BE-4 velmi vhodné pro veřejné prostory, historická centra měst, hotely, restaurace a další místa, kde je kladena pozornost na to, aby nabíječka elektrokol nerušila, ale naopak vhodně doplňovala své okolí.

Mimo základní funkce – nabíjení elektrokol, jsou nabízeny na přání a za příplatek také varianty nabíječek:

  • s Wi-Fi přípojnými body (Accses pointy) – poskytování internetové konektivity zdarma – např. nabíječka pro kola s internetem, umístěna u terasy kavárny v blízkosti cyklostezky může významným způsobem „lákat“ zákazníky do kavárny
  • s dálkovým zapínáním a vypínáním nabíječek – časové omezení, aby nedocházelo v nočních hodinách k neoprávněnému užívání
  • s dálkovým monitorováním spotřeby elektrické energie – přímo na váš mobil, notebook, nebo počítač. Budete mít detailní přehled o provozu svých nabíječek
  • s RFID čtečkami pro zpoplatněné nabíjení

     

V případě vašeho zájmu o nabídku konkrétního typu nabíječky pro elektrokola nás prosím neváhejte kontaktovat.

Všechny další informace najdete nyní na novém produktovém webu na nabíječky pro elektrokola BIKE-ENERGY

Ke stažení:

Bike-energy leták

Bike-energy technický list